OŠ Ivana Brlić- Mažuranić, Ogulin provela je 5. likovno- literarni natječaj ” Hvala ti, hvala, Ivano, za bajke prekrasan dar!”
Učenici su stvarali stripove na temu književnog djela Sunce djever i Neva Nevičica.
Uspješni radovi učenika OŠ Ostrog objavljeni su u sklopu virtualne izložbe.
Izložba je spoj dječje kreativnosti i mašte te pravi dokaz da bajke i dalje žive među nama.
Učenici 4. c razreda koji su izložbu obogatili radovima: Anđela Lončar, Leonarda Begonja i Tina Zore.
Mentorica je učiteljica Ranka Tomaš.
Podjela svjedodžbi
Poštovani roditelji i učenici, podjela svjedodžbi održat će se u utorak, 30. lipnja 2026. prema sljedećem rasporedu: 8:00 sati smjena B (1., 3., 5., 7. razredi) 8:45 sati smjena A (2., 4., 6., 8. razredi)

