Datum objave: 5. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

ŠKOLSKI LIST “OSTROŽIĆI”

Riječ urednice
Dragi naši učenici, roditelji i učitelji, pred vama se nalazi 2. broj školskog lista Ostrožići. I ove godine nastavljamo s dobro poznatim rubrikama, tako ćete pronaći tekstove o događanjima koje plijene našu pozornost iz godine u godinu – Danu škole, školskim priredbama i ostalim manifestacijama koje su se vrijedno održavale u našoj školi, izvještaje s natjecanja,…Zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima na dosadašnjoj suradnji. Želimo vam puno kreativnih trenutaka te se nadamo i daljnjoj dobroj suradnji. Nadamo se da ćete uživati u čitanju!

Urednica: Željka Radnić i učiteljice razredne i predmetne nastave

Školski list “OSTROŽIĆI” pdf dokument

PODJELA SVJEDODŽBI

Podjela svjedodžbi učenicima će biti u petak 5.7.2024. po sljedećem rasporedu: 8:00 sati smjena B – podjela svjedodžbi učenicima 1./3./5./7. razreda 9:00 sati smjena A –...