Datum objave: 17. rujna 2023.
Kategorija: Naslovnica

Svjetski dan prevencije suicida

Svjetski dan prevencije suicida i ove je godine obilježen u organizaciji Udruge Feniks Split koja je već četvrtu godinu u nizu dijelila jednaku brojku cvijeća i motivacijskih poruka/poruka podrške u sjećanje na osobe koje su prethodne godine počinile suicid u Hrvatskoj, a brojke su, kao i svake, alarmantne. Ugašeno je 529 života. Udruga Feniks Split djeluje na volonterskoj osnovi i pruža besplatnu podršku osobama s mentalnim poteškoćama.

Ove godine 7.a razred sa Školskim botanickim vrtom sudjelovao je u akciji prikupljanja sukulenata za Udrugu Feniks. Vizija Udruge je povećanje kvalitete života depresivnih i suicidalnih osoba na području Republike Hrvatske što uključuje suradnju sa srodnim udrugama, institucijama i organizacijama. Sretni smo što smo bili dio ove priče!

Korina Katić, 7. a

PODJELA SVJEDODŽBI

Podjela svjedodžbi učenicima će biti u petak 5.7.2024. po sljedećem rasporedu: 8:00 sati smjena B – podjela svjedodžbi učenicima 1./3./5./7. razreda 9:00 sati smjena A –...