Datum objave: 9. prosinca 2023.
Kategorija: Naslovnica

VUKOVAR

Ove godine 18. studenoga 2023. godine obilježili smo 32. obljetnicu pada grada heroja. Nakon tri mjeseca opsade grada, 18. studenoga 1991. prestao je otpor hrvatskih branitelja. Previše nedužnih ljudi je umrlo te davne godine, prazninu u srcu i danas osjećamo. Oprostili jesmo, ali zaboravili nismo. U tom gradu krije se duboka bol koja ne može biti zaboravljena. U našoj školi palile su se svijeće u spomen pada Vukovara. Tužne priče o Borovom naselju, Vukovaru i Škabrnji još se pričaju. Tuga je u srcima, ali ponos prema državi je veći.

PODJELA SVJEDODŽBI

Podjela svjedodžbi učenicima će biti u petak 5.7.2024. po sljedećem rasporedu: 8:00 sati smjena B – podjela svjedodžbi učenicima 1./3./5./7. razreda 9:00 sati smjena A –...