Školski list – “Ostrožići”

2. broj školskog lista “Ostrožići”

Riječ urednice,

Dragi naši učenici, roditelji i učitelji, pred vama se nalazi 2. broj školskog lista Ostrožići. I ove godine nastavljamo s dobro poznatim rubrikama, tako ćete pronaći tekstove o događanjima koje plijene našu pozornost iz godine u godinu – Danu škole, školskim priredbama i ostalim manifestacijama koje su se vrijedno održavale u našoj školi, izvještaje s natjecanja,…Zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima na dosadašnjoj suradnji. Želimo vam puno kreativnih trenutaka te se nadamo i daljnjoj dobroj suradnji. Nadamo se da ćete uživati u čitanju!

Urednica: Željka Radnić i učiteljice razredne i predmetne nastave

Grafički urednici: Željka Radnić
Učenici novinari: Monika Čabraja (7.a), Korina Katić (7.a),
Lana Lukač (7. a), Vlatka Lučić (7. a), Klara Kačunić (7.a),
Petra Karajica (7.a), Karla Butir (5. a), Lovre Vukić (5. a)
Lektorira: Marija Fistonić

1. broj školskog lista “Ostrožići”

Radosni smo što vam nudimo prvi broj digitalnog školskog lista. Iza nas je godina obilježena nizom zanimljivosti. Donosimo vam mnogobrojne učeničke radove, rezultate natjecanja, osvrte s putovanja, aktivnosti u kojima su sudjelovali učenici naše škole i sl.

Nadamo se da ćete uživati u čitanju!