OSTROŽICE ZASLUŽILE ŽUPANIJSKO

Autor: Nebojša Omašić, 15. 5. 2017.

U petak, 5. svibnja u Sinju je održano Zonsko prvenstvo za učenice petih i šestih razreda u odbojci na kojem su sudjelovala četiri gradska prvaka iz naše zone i to:

OŠ „ Marko Marulić“Sinj
OŠ „ Majstor Radovan“Trogir
OŠ    Petra Kružića Klis
OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić

Nakon izvlačenja formirani su parovi polufinala:

1. OŠ „Ostrog“Kaštel Lukšić - OŠ „Majstor Radovan“Trogir 2:0 (25:15, 25:9)
2. OŠ „Marko Marulić“ Sinj - OŠ Petra Kružića Klis 2:0 (25:16, 25:19)

FINALE:

OŠ „Marko Marulić“ Sinj - OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić 0:2 (12:25, 11:25)

Nakon skoro pa brilijantne predstave naših Ostrožica u Sinju , ostvareno je pravo natjecanja na županijskom prvenstvu koje će se održati za desetak dana i to možda baš u Lukšiću...
Čestitamo svim sudionicima na sudjelovanju i borbi, hvala Ivanu Jukiću na britkoj arbitraži, a posebno Ostrožicama koje su izgledale opako!
Za Lukšić  su ginile  redom:
Maja Visic-kapetan škvadre, Leonarda Vukadin, Ana Ergović, Anita Rogulj, Dora Jurić, Martina Raca, Ana Skorup, Brigita Jerkan, Patricia Grgurić, Ana Mateljan, Antea Kapitanović i Magdalena Patrlj.

Nebojša Omsašić - Bare

20.11.2017. 09:21
20. studenoga - Međunarodni dan djeteta
Međunarodni dan djeteta obilježava se 20. studenoga s ciljem boljeg razumijevanja, prihvaćanja i dobrobiti sve djece. Generalna skupština UN-a je 20. studenoga 1959. godine usvojila "Deklaraciju o pravima djeteta", a 1989. godine "Konvenciju o pravima djeteta". Od 20. studenoga 1989. godine u cijelome se svijetu obilježava Međunarodni dan djeteta, koji je potaknula Organizacija Ujedinjenih naroda i njezine specijalizirane ustanove.

20.11.2017. 10:17
CARNet i Algebra potpisali Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''
U srijedu, 15. studenoga 2017. godine potpisan je “Ugovor o nabavi usluge izrade obrazovnih sadržaja i provedba edukacija u sklopu projekta ''e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)''.

24.11.2017. 16:26
Audiofili hodočaste Too Loud Fest
Posjetili smo Too Loud Fest, zagrebački sajam na kojem ljubitelji dobrog zvuka mogu čuti i vidjeti najfinije što svijet hi-fija trenutno ima za ponuditi

24.11.2017. 14:51