OSTROŽICE ZASLUŽILE ŽUPANIJSKO

Autor: Nebojša Omašić, 15. 5. 2017.

U petak, 5. svibnja u Sinju je održano Zonsko prvenstvo za učenice petih i šestih razreda u odbojci na kojem su sudjelovala četiri gradska prvaka iz naše zone i to:

OŠ „ Marko Marulić“Sinj
OŠ „ Majstor Radovan“Trogir
OŠ    Petra Kružića Klis
OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić

Nakon izvlačenja formirani su parovi polufinala:

1. OŠ „Ostrog“Kaštel Lukšić - OŠ „Majstor Radovan“Trogir 2:0 (25:15, 25:9)
2. OŠ „Marko Marulić“ Sinj - OŠ Petra Kružića Klis 2:0 (25:16, 25:19)

FINALE:

OŠ „Marko Marulić“ Sinj - OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić 0:2 (12:25, 11:25)

Nakon skoro pa brilijantne predstave naših Ostrožica u Sinju , ostvareno je pravo natjecanja na županijskom prvenstvu koje će se održati za desetak dana i to možda baš u Lukšiću...
Čestitamo svim sudionicima na sudjelovanju i borbi, hvala Ivanu Jukiću na britkoj arbitraži, a posebno Ostrožicama koje su izgledale opako!
Za Lukšić  su ginile  redom:
Maja Visic-kapetan škvadre, Leonarda Vukadin, Ana Ergović, Anita Rogulj, Dora Jurić, Martina Raca, Ana Skorup, Brigita Jerkan, Patricia Grgurić, Ana Mateljan, Antea Kapitanović i Magdalena Patrlj.

Nebojša Omsašić - Bare

Vremenik

28.07.2017. 08:09
28. srpnja - Svjetski dan borbe protiv hepatitisa
Hepatitis je bolest koja ubija gotovo kao i AIDS s oko 1,4 milijuna smrti na godinu, objavila je u Ženevi Svjetska zdravstvena organizacija WHO u povodu Svjetskog dana borbe protiv hepatitisa koji se obilježava 28. srpnja.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

28.07.2017. 01:00
Gifstory (App dana)
App dana

22.07.2017. 20:37