OSTROŽICE ZASLUŽILE ŽUPANIJSKO

Autor: Nebojša Omašić, 15. 5. 2017.

U petak, 5. svibnja u Sinju je održano Zonsko prvenstvo za učenice petih i šestih razreda u odbojci na kojem su sudjelovala četiri gradska prvaka iz naše zone i to:

OŠ „ Marko Marulić“Sinj
OŠ „ Majstor Radovan“Trogir
OŠ    Petra Kružića Klis
OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić

Nakon izvlačenja formirani su parovi polufinala:

1. OŠ „Ostrog“Kaštel Lukšić - OŠ „Majstor Radovan“Trogir 2:0 (25:15, 25:9)
2. OŠ „Marko Marulić“ Sinj - OŠ Petra Kružića Klis 2:0 (25:16, 25:19)

FINALE:

OŠ „Marko Marulić“ Sinj - OŠ „Ostrog“ Kaštel Lukšić 0:2 (12:25, 11:25)

Nakon skoro pa brilijantne predstave naših Ostrožica u Sinju , ostvareno je pravo natjecanja na županijskom prvenstvu koje će se održati za desetak dana i to možda baš u Lukšiću...
Čestitamo svim sudionicima na sudjelovanju i borbi, hvala Ivanu Jukiću na britkoj arbitraži, a posebno Ostrožicama koje su izgledale opako!
Za Lukšić  su ginile  redom:
Maja Visic-kapetan škvadre, Leonarda Vukadin, Ana Ergović, Anita Rogulj, Dora Jurić, Martina Raca, Ana Skorup, Brigita Jerkan, Patricia Grgurić, Ana Mateljan, Antea Kapitanović i Magdalena Patrlj.

Nebojša Omsašić - Bare

Okvirni vremenik - 2. polugodište

20.04.2018. 12:43
22. travnja - Dan planeta Zemlje
Dan 22. travnja obilježava se diljem svijeta kao Dan planeta Zemlje, dan na koji osobitu pažnju posvećujemo očuvanju okoliša i prirodnih bogatstava našeg planeta.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

20.04.2018. 15:08
Kompaktni dron DJI Mavic Air RTF na Geekbuyingu za 719 eura
Tražite li povoljan dron s vrhunskim mogućnostima, razmislite o modelu DJI Mavic Air RTF iz Geekbuying ponude

20.04.2018. 13:20