NAJLJEPŠE SU OČI MOJE MAJKE

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 15. 5. 2017.

U petak, 12. svibnja je održana u školskom atriju priredba kojom je proslavljen i obilježen Majčin dan. Program su osmislile i izvele učiteljice prvih i drugih razreda sa svojim učenicima.

Program se sastojao od recitacija, pjesama i plesa: Majka Marija, Cvijeće za Mariju, Slovo M, Hoki-poki ,Mama, hvala ti,  Zlatna grana, Medalja za mamu, Srce, Šapice mi, zeko, daj, Majka, Čestitka za majku.

Kao što i priliči za taj dan, sve je bilo puno emocija, osmijeha, vedrine, kako na pozornici, tako i u gledalištu. Posebno je bio lijep i dirljiv nastup jedne mame koja je sudjelovala sa svojim sinom izvodeći pjesmu „ Zlatna grana.“

Sretan majčin dan!

Okvirni vremenik - 2. polugodište

20.04.2018. 12:43
22. travnja - Dan planeta Zemlje
Dan 22. travnja obilježava se diljem svijeta kao Dan planeta Zemlje, dan na koji osobitu pažnju posvećujemo očuvanju okoliša i prirodnih bogatstava našeg planeta.

20.04.2018. 13:17
Objavljen Priručnik za primjenu i izradu e-Škole scenarija poučavanja
Osposobljavanje nastavnika i sustavna edukacija za korištenje tehnologije u obrazovanju jedan je od najvažnijih zadataka pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET.

20.04.2018. 15:08
Kompaktni dron DJI Mavic Air RTF na Geekbuyingu za 719 eura
Tražite li povoljan dron s vrhunskim mogućnostima, razmislite o modelu DJI Mavic Air RTF iz Geekbuying ponude

20.04.2018. 13:20