NAJLJEPŠE SU OČI MOJE MAJKE

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 15. 5. 2017.

U petak, 12. svibnja je održana u školskom atriju priredba kojom je proslavljen i obilježen Majčin dan. Program su osmislile i izvele učiteljice prvih i drugih razreda sa svojim učenicima.

Program se sastojao od recitacija, pjesama i plesa: Majka Marija, Cvijeće za Mariju, Slovo M, Hoki-poki ,Mama, hvala ti,  Zlatna grana, Medalja za mamu, Srce, Šapice mi, zeko, daj, Majka, Čestitka za majku.

Kao što i priliči za taj dan, sve je bilo puno emocija, osmijeha, vedrine, kako na pozornici, tako i u gledalištu. Posebno je bio lijep i dirljiv nastup jedne mame koja je sudjelovala sa svojim sinom izvodeći pjesmu „ Zlatna grana.“

Sretan majčin dan!

Vremenik

28.07.2017. 08:09
28. srpnja - Svjetski dan borbe protiv hepatitisa
Hepatitis je bolest koja ubija gotovo kao i AIDS s oko 1,4 milijuna smrti na godinu, objavila je u Ženevi Svjetska zdravstvena organizacija WHO u povodu Svjetskog dana borbe protiv hepatitisa koji se obilježava 28. srpnja.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

28.07.2017. 01:00
Gifstory (App dana)
App dana

22.07.2017. 20:37