Dabar 2017.

Autor: Božena Ukić, 6. 12. 2017.

I ove školske godine naši učenici su sudjelovali na međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja, Dabar.

Većinom su sudjelovali učenici koji pohađaju informatiku i učenici 3.c razreda. Svi su bili jako zadovoljni jer su rješavali zadatke malo drugačijeg tipa nego što su navikli na redovnoj nastavi.

Ostvarili su odlične rezultate, učenici petog razreda, Niko Tomaš i Ivan Jurić iz 5.a i učenik sedmog razreda, Vinko Šapina 7.a najbolji su među 10% u svojoj kategoriji.

ČESTITAMO!

Okvirni vremenik - 2. polugodište

21.02.2018. 09:00
21. veljače - Međunarodni dan materinjeg jezika
Materinji ili materinski jezik je termin kojim označavamo prvi jezik koji neka osoba nauči u svojoj obitelji. Stručnjaci tvrde da je znanje materinskog jezika vrlo važno pri formiranju mišljenja, a istraživanja pokazuju da osoba koja nije svladala svoj materinski jezik ima problema s učenjem ne samo drugih jezika već i s učenjem uopće.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Fleksibilni profesionalac
Lenovo u svojoj ponudi poslovnih konvertibilnih prijenosnika ima nekoliko modela ThinkPada Yoga. Mi smo imali prilike isprobati model Yoga 370, koji pripada srednjem segmentu Lenovove ponude

22.02.2018. 07:00
Apple će nabavljati materijale za baterije direktno od izvora