Dabar 2017.

Autor: Božena Ukić, 6. 12. 2017.

I ove školske godine naši učenici su sudjelovali na međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja, Dabar.

Većinom su sudjelovali učenici koji pohađaju informatiku i učenici 3.c razreda. Svi su bili jako zadovoljni jer su rješavali zadatke malo drugačijeg tipa nego što su navikli na redovnoj nastavi.

Ostvarili su odlične rezultate, učenici petog razreda, Niko Tomaš i Ivan Jurić iz 5.a i učenik sedmog razreda, Vinko Šapina 7.a najbolji su među 10% u svojoj kategoriji.

ČESTITAMO!

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.08.2018. 00:53
Skype Preview za Android dobio mogućnost snimanja poziva
Skype Preview za Android dobio je nove mogućnosti - snimanje telefonskih poziva te slanje i primanje SMS poruka

18.08.2018. 00:47