Dabar 2017.

Autor: Božena Ukić, 6. 12. 2017.

I ove školske godine naši učenici su sudjelovali na međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja, Dabar.

Većinom su sudjelovali učenici koji pohađaju informatiku i učenici 3.c razreda. Svi su bili jako zadovoljni jer su rješavali zadatke malo drugačijeg tipa nego što su navikli na redovnoj nastavi.

Ostvarili su odlične rezultate, učenici petog razreda, Niko Tomaš i Ivan Jurić iz 5.a i učenik sedmog razreda, Vinko Šapina 7.a najbolji su među 10% u svojoj kategoriji.

ČESTITAMO!

18.10.2018. 08:50
18. listopada - Europski dan suzbijanja trgovanja ljudima
Trgovina ljudima je ropstvo modernog doba čije su žrtve najčešće žene i djeca koji se seksualno iskorištavaju i tjeraju na prisilni rad. Procjenjuje se da u Europi godišnje nekoliko stotina tisuća ljudi postanu žrtvama trgovine ljudima.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

21.10.2018. 18:17
Hrvatska zadovoljila uvjete za ulazak u CERN
Ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak potvrdila je da je Hrvatska ispunila sve uvjete kako bi od sljedeće godine mogla biti pridruženi član Europskog laboratorija za fiziku čestica

21.10.2018. 13:00