Autor: Ana Rančić, 22. 4. 2015.

U utorak, 21. travnja 2015. godine u dvorani OŠ Ostrog u Kaštel Lukšiću održano je zonsko prvenstvo za učenice petih i šestih razreda u odbojci.

2. OŠ Ostrog-Kaštel Lukšić – OŠ Majstor Radovan-Trogir     2:0

Ovo su bile hvale vrijedne pobjede jer su male ostrožice nastupile bez bolesne Jane Matić i Sare Omašić, ali zajedničkim snagama i na krilima izvanredne Marije Sudar stječu pravo nastupa na prvenstvu Splitsko-dalmatinske županije koje će se opet održati u našoj dvorani u srijedu, 29. travnja 2015. u 10.00 h. Očekujemo veliku navijačku podršku kolega iz škole te plasman na regionalno prvenstvo vjerojatno u Zadru ili pak opet u Lukšiću.

Ove su cure danas branile boje Ostrožića:

Sara Kelić, Marija Sudar, Marina Rodin, Ružica Sučić, Andrea Stipić, Maja Višić, Nina Strize, Karmen Jurić, Lucija Rogulj, Ana Papić, Petra Tirić i Marta Kačanić.