Autor: Ana Rančić, 30. 4. 2015.

U srijedu, 29. travnja 2015. u našoj školskoj dvorani odigrano je Županijsko prvenstvo za odbojkašice petih i šestih razreda i to između ekipa ŠSK Ostrožići-Kaštel Lukšić i ŠSK Mertojak-Split.

Naše su Ostrožice u utakmicu ušle s nedovoljnim žarom pa su nakon prvog dobivenog seta ( 25:17 ) , drugi izgubile s glatkih 11:25! To je bio pozitivni šok te su poslije „paljbe iz svih oružja“ s laganih 15:3  pokazale u 3.setu „tko je gazda,“ okitile se medaljama i pokalom te tako potvrdile plasman na regionalno prvenstvo u Šibeniku 12. svibnja 2015.

Za pobjedničku ekipu nastupile su:

Jana Matić, Ružica Sučić, Sara Kelić, Marina Rodin, Sara Omašić, Marija Sudar, Nina Strize, Maja Višić, Andrea Stipić, Karmen Jurić, Marta Kačanić, Lucija Rogulj, Ana Papić i Petra Tirić