Autor: Administrator , 15. 12. 2022.

U četvrtak, 15.12., učenici Područne škole u Lećevici sudjelovali su na 4. Biciklijadi održanoj u izvrsno opremljenoj sportskoj dvorani u Primorskom Docu. Domaćini, načelnik Općine Primorski Dolac i ravnateljice Osnovne škole i Dječjeg vrtića 'Maslačak' su srdačno i u vedrom ozračju dočekali učenike i djelatnike naše škole te djelatnike Policijske uprave Kaštela koji su održali predavanje o sigurnosti biciklista u prometu. Učenici su mogli razgledati policijski kombi 'maricu' te kombi - pokretnu policijsku postaju.

I napokon: natjecanje!

U natjecanju su uz naše učenike sudjelovali i učenici osnovne škole domaćina pri čemu su svi pokazali izvrsne vještine u vožnji bicikle. Zdušno smo bodrili naše natjecatelje od kojih su Marija i Maja ušle u prvih osam najboljih biciklista i biciklistica. Iako smo ostali bez nagrada, osvojili smo nešto puno više... bogatstvo druženja, zabave i novih izazova.

Veselimo se sljedećoj Biciklijadi, a već smo prihvatili poziv za sudjelovanje na sljedećoj Olimpijadi koja će se organizirati na proljeće, također u Primorskom Docu.

Zahvaljujemo se domaćinima i Općini Lećevica na prekrasnom danu koji su nam omogućili.