Autor: Željka Radnić, 21. 12. 2022.

Prošli tjedan u našoj školi održan je prvi božićni školski sajam na kojem su sa svojim radovima sudjelovali Vijeće roditelja, predstavnici Zadruge i Botaničkog vrta, Dječji dom Miljenko i Dobrila, učitelji i djeca te brojni roditelji naše škole. Sajam je bio prodajnog karaktera, a sva prikupljena sredstva ići će za nabavu nadzornog sustava koji će biti postavljen u školi. Cilj ovog sajma je, osim samog prikupljanja sredstava, osvješćivanje šire zajednice te povezivanje kroz zajedničko rješavanje problema. Nadamo se i vjerujemo kako će ovakva manifestacija pronaći svoj put i u nadolazeće godine te tako postati dio tradicije našeg Ostroga.