Dragi učenici, poštovani roditelji!

Suradnja škole iz Lindlara s kaštelanskim školama već traje 25 godina. Mnoge generacije kaštelanskih učenika posjetile su naš prijateljski grad u Njemačkoj i ugostili mlade Lindlarce. Ove godine OŠ Ostrog organizira razmjenu učenika pa Vas molimo da popunite upitnik ukoliko ste zainteresirani da i Vi budete dio prijateljskog kruga.

Posjet učenika iz Lindlara planiran je za svibnj 2013., a Vi biste trebali ugostiti jedno dijete koje će kod Vas imati smještaj i hranu. Aktivnosti učenika svakodnevno će se odvijati u jutarnjim i poslijepodnevnim terminima u obliku različitih radionica,  a nedjelju djeca provode u obitelji. U tom razdoblju će naši učenici (domaćini) sudjelovati u posebno organiziranim oblicima rada i neće pohađati redovitu nastavu. Uzvratni susret u Lindlaru (Njemačka) planiran je za kolovoz 2013. kada će Vaše dijete biti smješteno u njemačkoj obitelji.